Oferta

FOCUS-RF

FOCUS-RF

Jesteśmy autoryzowanym gabinetem pracującym na oryginalnym urządzeniu FOCUS RF+ Sprawdź sam na stronie focurrf.com

więcej
zamykanie naczynek - Veinwave

zamykanie naczynek - Veinwave

Urządzenie veinwave jest wynalazkiem jednego z najbardziej znanych brytyjskich chirurgów naczyniowych, doktora Briana Newmana.

więcej
Karboksyterapia

Karboksyterapia

Karboksyterapia oznacza kontrolowane zastosowanie medycznego dwutlenku węgla (CO2) w celu poprawy krążenia w tkankach przyspieszenia metabolizmu, redukcji tkanki tłuszczowej...

więcej
konsultacje

Zapraszamy! Odbierz zaproszenie!

Oferty strona główna

Laser IPL+RF

Laser IPL+RF

Do zabiegów jest używana najnowocześniejsza maszyna z głowicą E-light, wykorzystująca połączenie dwóch niezwykłych technologii, impulsów świetlnych (IPL) oraz fal radiowych (RF), dzięki czemu fotodepilacja i fotoodmładzanie są skuteczniejsze i wymagają mniejszej ilości zabiegów.
Urządzenie dodatkowo jest wyposażone w głowicę do kawitacji ultradźwiękowej oraz radiofrekwencji bipolarnej i multipolarnej, wykorzystywane do zabiegów redukcji i rozbijania tkanki tłuszczowej, wyszczuplania i modelowania sylwetki, usuwania cellulitu oraz ujędrniania wiotkiej skóry twarzy i ciała.

Elight to równoczesna emisja IPL i RF. Zabiegi laserem Elight są o wiele bardziej efektywne od zabiegów samym IPL ponieważ Energia IPL wraz z RF przenika bezpośrednio do głębszych warstw tkanki (IPL może przeniknąć 2,5 mm, podczas gdy IPL z RF przenika 4,0 mm w głąb skóry). Oznacza to, że nie jest pochłaniana przez barwnik lub ciemną skórę jak w przypadku IPL, co zapewnia większe bezpieczeństwo, lepszą efektywność i zmniejsza ryzyko poparzenia. Ponieważ penetracja jest głębsza i mniej energii ulega rozproszeniu można stosować mniejsze wartości energii, co nie tylko minimalizuje ryzyko poparzenia ale zmniejsza uczucie dyskomfortu podczas zabiegu. Przy użyciu E-Light (IPL+RF) efekt zabiegów będzie o wiele lepszy niż przy użyciu samego IPL. Bezpieczeństwo, nieinwazyjność, efektywność, komfort to cechy urządzeń E-Light.

powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X