Oferta

FOCUS-RF

FOCUS-RF

Jesteśmy autoryzowanym gabinetem pracującym na oryginalnym urządzeniu FOCUS RF+ Sprawdź sam na stronie focurrf.com

więcej
zamykanie naczynek - Veinwave

zamykanie naczynek - Veinwave

Urządzenie veinwave jest wynalazkiem jednego z najbardziej znanych brytyjskich chirurgów naczyniowych, doktora Briana Newmana.

więcej
Karboksyterapia

Karboksyterapia

Karboksyterapia oznacza kontrolowane zastosowanie medycznego dwutlenku węgla (CO2) w celu poprawy krążenia w tkankach przyspieszenia metabolizmu, redukcji tkanki tłuszczowej...

więcej
konsultacje

Zapraszamy! Odbierz zaproszenie!

Bezpłatne konsultacje

W naszym gabinecie postaramy się podpowiedzieć między innymi jak prawidłowo pielęgnować skórę, jak zapobiec problemom i chorobom skóry, jak spowolnić proces starzenia się skóry czy jak walczyć z miejscową otyłością - dopasowujemy indywidualną dietę do każdego klienta, a także postaramy się dobrać odpowiednie zabiegi związane z usuwaniem cellulitu i rozstępów. Wachlarz nurtujących tematów jest niezwykle szeroki, jednak jeśli jakiś temat jest dla Państwa szczególnie istotny, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Gorąco zachęcamy do podsuwania pytań lub zagadnień, o których chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej.

Nasz gabinet kosmetyczny posiada super dokładną kamerę do diagnozy skóry. Umożliwia ona dokładną i wnikliwą ocenę stanu skóry, kondycji komórek, a także pomoże określić jej wiek biologiczny.kamera wyposażona w komputerKamera wyposażona jest w komputer, który każdorazowo analizuje zebrane informacje i przedstawia wynik, co wykorzystujemy podczas indywidualnego wywiadu z klientką.

Kamera posiada program "kartoteka" umożliwiający prowadzenie elektronicznej kartoteki dla naszych klientów. Dzięki możliwości zapisu zdjęć wraz z opisem w pamięci komputera możemy pokazać klientce efekt jaki udało nam się osiągnąć po wykonaniu jednego lub serii zabiegów.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X