Oferta

FOCUS-RF

FOCUS-RF

Jesteśmy autoryzowanym gabinetem pracującym na oryginalnym urządzeniu FOCUS RF+ Sprawdź sam na stronie focurrf.com

więcej
zamykanie naczynek - Veinwave

zamykanie naczynek - Veinwave

Urządzenie veinwave jest wynalazkiem jednego z najbardziej znanych brytyjskich chirurgów naczyniowych, doktora Briana Newmana.

więcej
Karboksyterapia

Karboksyterapia

Karboksyterapia oznacza kontrolowane zastosowanie medycznego dwutlenku węgla (CO2) w celu poprawy krążenia w tkankach przyspieszenia metabolizmu, redukcji tkanki tłuszczowej...

więcej
konsultacje

Zapraszamy! Odbierz zaproszenie!

O firmie

Salon kosmetyczny Galeria Zdrowia w Olsztynie

Salon urody Galeria Zdrowia z Olsztyna gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Wszystkie oferowane przez nas zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów z dziedziny dermatologii z bardzo dużym doświadczeniem. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszego klienta, dlatego dbamy o to, aby w naszym salonie kosmetycznym zawsze panowała miła atmosfera.

 

W dbałości o bezpieczeństwo naszych klientów, a także o wysoką efektywność przeprowadzanych zabiegów, korzystamy wyłącznie z najlepszych kosmetyków oraz sprzętu renomowanych firm. Na wyposażeniu naszego salonu posiadamy m.in. urządzenia Focus RF, które służy do przeprowadzania zabiegów za pomocą fal radiowych. Do zamykania naczynek wykorzystujemy innowacyjnego sprzętu VienWave.

 

Dążymy do tego, aby stworzyć jak najbardziej kompleksową ofertę, dlatego ciągle poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie kosmetycznym. Proponujemy szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych na ciało oraz twarz, w tym zabiegi odmładzające, liftingujące oraz modelujące sylwetkę. Proponujemy również zabiegi peelignowe twarzy i ciała, które wykonujemy za pomocą kwasów, a także zabiegi SPA w kapsule oraz zabiegi złuszczające.  

 

Zapraszamy również do skorzystania z zabiegów depilacji woskowej oraz laserowej, a także z naszej oferty masaży.

 

Jeśli mają Państwo jakieś pytania odnośnie przeprowadzanych przez nas zabiegów albo chcą się Państwo umówić na wizytę, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

 

twarz kobiety
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X